Stavba parných lokomotív ČSD
Toto téma jsem si dovolil založit protože na českém a Slovenském trhu chybí značné množství parních lokomotiv které u nás jezdily. Proto jsem toto téma založil aby si zde modeláři mohli ukazovat své výtvory,dávat méně zkušeným rady atd... .






Protože chtěli vidět, co tam je. A viděli...
Nezakládej témata, když tam nemáš co dát aspoň jako úvodní příspěvek. Prosím.