1. máj vo Vysokých Tatrách
Vážení priatelia, popradský Veterán klub železníc si po dlhšom čase pre Vás opäť niečo pripravil. Vráťte sa s nami na Kométe do čias nie až tak dávnych, zaspievajte si s nami internacionálu a zamávajte mávatkami.
V piatok 1. mája 2009 sa v Starom Smokovci uskutočnia recesistické oslavy 1. mája, nebude chýbať „večne živý Lenin“, sprievod, transparenty, pionieri a guláš.

Priamo na toto podujatie Vás odvezie historická električka Kométa z odchodom zo stanice Poprad-Tatry o 8.20 h. Všetci ste srdečne vítaní.

Cestovný poriadok pre jazdu Kométy
|
stanica |
príchod |
odchod |
|
Poprad-Tatry |
- |
8:20 h |
|
Starý Smokovec |
8:55 h |
9:00 h |
|
Tatranská Lomnica |
9:17 h |
9:25 h |
|
Starý Smokovec |
9:40 h |
- |
|
Starý Smokovec |
- |
11:55 h |
|
Tatranská Lomnica |
12:10 h |
13:28 h |
|
Starý Smokovec |
13:45 h |
14:30 h |
|
Poprad-Tatry |
15:11 h |
- |

S pozdravom „Nech žije 1. máj“!

Zdroj fotografii www.tatryblog.sk




