19.3.2024 Práve prihlásených 0 užívateľov
Aj keď je dominujúcim dopravným prostriedkom autobus, na Sri Lanke si nesmiete nechať ujsť cestu najkrajším úsekom trate Sri Lankan Railways. Práve cesta hornatým vnútrozemím, ponad údolia s vodopádmi, medzi čajovými plantážami pod nevyspytateľnou tropickou oblohou je ten najkrajší zážitok. A ktorý je ten najkrajší úsek?
4.1.2008 20:00, Juraj Číž
„Singapore railway station“ – Singapúrska železničná stanica s krásnou historickou budovou z roku 1932 sa nachádza na Keppel road. Je to najjužnejší bod Malayského železničného systému - Keretapi Tanah Melayu (''KTM'') . Trasa bola založená cez násyp z Johor Bahru v Malaysii na Singapurský ostrov v roku 1924.
6.8.2007 7:20, Jakub Filo
8.deň – 24.4.2007 utorok. Vstávame zavčasu o 6.00 hod. Dnes máme na programe návštevu Gibraltáru. Ideme na autobusovú stanicu, ktorá je asi 100 metrov od hotela. Odtiaľto chodia autobusy polhodinových intervaloch od 7.00 do 22.30 hod. do La Linea. Odišli sme o 7.30 hod., cesta trvala asi 1 hod. V La Linea sme prešli cez pasovú kontrolu a po prejdení cez letiskovú dráhu, sme sa ocitli pri uvítacom monumente „Welcome to Gibraltar“.
13.6.2007 8:30, František Halčák
6. deň – 22.4.2007 nedeľa. Ráno o 4.00 hod. nás zobudil hlas muezína, ktorý svojím hlasným volaním „Alláhu akbar......as-salámu alajkum“ zvolával veriacich k motlitbe pred svitaním. Zdôrazňuje, že motlitba je lepšia ako spánok, načo moja manželka tak zahromžila, že všetci voľne sa pohybujúci chrobáci v našej izbe ihneď zaliezli do kútov a my sme mohli pokojne vstať.
8.6.2007 9:55, František Halčák
4. deň – 20.4.2007 piatok. Tak ako včera tak aj dnes sme na hoteli dostali výdatné raňajky. Opúšťame hotel, taxíkom za 20 MAD sa vezieme na stanicu Casa -Voyageurs. Rýchlikom N 605 o 8.50 hod. odchádzame do Marakéšu (UNESCO).
4.6.2007 13:00, František Halčák
Cestovať po Afrike vlakom sa zdá byť tak trochu exotické a nie celkom bežné. Na tomto kontinente však premávajú vlaky 160 kilometrovou rýchlosťou o čom som sa presvedčil na mojej ceste po Maroku. Pohľad z okna klimatizovaného Marakéšskeho expresu, ktorý smeruje cez Casablanku, Rabat a Meknés do Fezu je úchvatný. V miznúcej krajine sa striedajú kaktusové a olivovníkové plantáže s pomarančovými sadmi, zelené pohoria s vyprahnutou púšťou.
1.6.2007 17:20, František Halčák
MOSKVA-KIJEVSKAJA – ČOP – ZÁHONY – BUDAPEST-KELETI – BRATISLAVA HL. ST. (2323 km). 16.deň – 7.5.2006 nedeľa. Spolu s nami v susednom kupé cestuje starší pán v čiernom obleku s množstvom vyznamenaní. Doprevádza ho polkóvnik milícii a hovorí: ''Éto veťerán Velíkoj Otéčestvennoj vojný, egó nádo fotografírovať!'' Ako jediný žijúci zástupca z Kirgizska, ktorý bojoval v druhej svetovej vojne, ide do Moskvy na Červené námestie, kde budú 9. mája oslavy Dňa víťazstva.
23.4.2007 8:05, František Halčák
TRASA BIŠKEK – MOSVA KAZANSKAJA (3769 km). 14. deň – 5.5.2006 piatok. Nasledujú kazašské stepy, púšť Kyzylkum, pasúce sa ťavy, mestá Čimkent, Arys, Timur, Turkestan, Kyzyl-Orda. Za Džusaly po pravej strane míňame kozmodróm Bajkonur, ktorý je odtiaľto veľmi ďaleko, takže ho nevidíme. Blížime sa k Aralskému jazeru, ktoré napájajú rieky Amudarja a Sydarja.
20.4.2007 9:15, František Halčák
TRASA BIŠKEK – KARAKOL – ČOU AŠUU (3822 m) – KARAKOL – TOKMOK – BIŠKEK (1040 km). 11. deň – 2.5.2006 utorok. Príchod do Karakolu o 7:30 hod. Išli sme severnou stranou jazera Issyk-Kuľ cez Rybače, Čolpon-Ata. Jazero je hlboké 1607 m a je druhým najhlbším na svete (po Bajkali 1637 m). Jazero je ešte zaujímavé tým, že má 80 prítokov a ani jeden odtok.
18.4.2007 8:10, František Halčák
TRASA OŠ – DŽALAL ABAD – BIŠKEK (680 km). 9. deň – 30.4.2006 nedeľa Ráno sme sa zbalili, batohy nechali v hoteli a išli sme na Ošský bazár. Vládne tu pravý ázijský chaos – rikše a rozličné káry sa tlačia medzi ľuďmi a stánkami, predavači vykrikujú, všade veľa neporiadku. Predáva sa tu všetko možné, živé zvieratá, potraviny, zelenina, náradie, ručne tkané koberce, bavlnené látky, hodvábne šatky atď.
13.4.2007 7:40, František Halčák