773
Su uz vsetky 773 v pocte 10 kusov na SRT?
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/503344/
Týchto desať rámov zo 771 pomenovaných na 773 a neskôr 773.8 sú najdrahšíni rámmi na svete reko 771na773=94 000 000SKK:30,126+pripočítaj reko 773.8a dostaneš sumu
a celkovo 10reko "čmeliakov"vo verzii 773 stálo viac ako 14-16ks ER20
pri tom z nich jedna robila km len na papieri
na dˇalšej sa náklady vyšplhali až 4 970 000SKK opravy servis/bez záruky
/ a pritom v daný mesiac urobila len jediný výkon bez poruchy
.
a celkovo 10reko "čmeliakov"vo verzii 773 stálo viac ako 14-16ks ER20
pri tom z nich jedna robila km len na papieri
na dˇalšej sa náklady vyšplhali až 4 970 000SKK opravy servis/bez záruky
/ a pritom v daný mesiac urobila len jediný výkon bez poruchy
.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/502458/
Mikulík :
To by mali byť pätky pre zdihanie
To by mali byť pätky pre zdihanie
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/502237/
nech len pekne jazdi ked je tak pekna
len tak mimochodom na co su tie diery vedla miest pre narazniky-myslim co je tam vopchana neaka handra--- dober vidno na druhej Jozinovej foto?????????????,
len tak mimochodom na co su tie diery vedla miest pre narazniky-myslim co je tam vopchana neaka handra--- dober vidno na druhej Jozinovej foto?????????????,
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/502034/
Včera sa jednalo o skúšobnú jazdu a dnes sa jednalo o TBS so 773 809
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/502011/
773 809 bude v piatok 12.11. zrejme prepravená do Hanisky. Ak sa niečo vážne neprihodí.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/500296/
Zdravím
Mám dotázek pro znalce, pozorovatele této řady
Kdypak byla z ŽOS Zvolen převezená do Hanisky tyto stroje
773 802
773 806
773 807
Děkuji
Mám dotázek pro znalce, pozorovatele této řady
Kdypak byla z ŽOS Zvolen převezená do Hanisky tyto stroje
773 802
773 806
773 807
Děkuji
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/500127/
Peršing : určite tie čísla, čo písal Mamiya sedia.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/486231/
peršing: No tentoraz asi sedia.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/486183/








