Stavba modelov hnacích koľajových vozidiel
Myslím si, že skúsený modelári, ktorí stavajú modely rušňov alebo iných hnacích vozidiel, sa určite radi podelia o svoje skúsenosti s menej zdatnými alebo úplnými začiatočníkmi v tejto oblasti železničného modelárstva. A, samozrejme, obohatia svoje znalosti a zručnosti pri stavbe vzájomnou výmenou informácií.
To je presne čo som hladal, ďakujem :)
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/933791/
Brzda: ... po dlhšej dobe som sa opáť prihlädil aby som mohol pochváliť Vaše ''pigľajsy''. Veľmi pekné spracovanie, no a tie okienka s tesniacimi gumamy ma dostali. Veľkä paráda pän Roman. Tak ako je u Vás zvykom.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/933544/
Aké sú jazdné vlastnosti? Pojazd je z BR 218 TILLIG alebo s prevodovkami od ALTOmodels?
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/933503/
Neviem aké farby budeš používať, ak tamiye tak pomaly pridávaj tamiyu xf55 deck tank,alebo ,bielu,šedú alebo kľudne vygoogly ako prejde zelená do takej svetlo modrej ,ale išiel by som cestou , asi slabo modrá a pomaly by som ju hore menovanými farbami zosvetloval,samozrejme v airbrush riedená na riedko a pod nízkym tlakom- nech sa darí...
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/933189/
Môže byť. No to už muselo byť riadne dávno.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/933165/
Kde je odfotená tá T 444.1503 z tvojho odkazu?
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/933162/
V trochu živšej farbe je tu:
https://zeleznice.biz/parni/T444_1503_Vlachovo_zsr_30-1-03.jpg
Podobá sa to na farbu, ktorú mal stroj 726.532:
https://zeleznice.biz/parni/726_532_malesice_13-2-2004.jpg
https://www.railpage.net/726-523-spolecnosti-mbm-rail-trati-cislo-292/
https://zeleznice.biz/parni/T444_1503_Vlachovo_zsr_30-1-03.jpg
Podobá sa to na farbu, ktorú mal stroj 726.532:
https://zeleznice.biz/parni/726_532_malesice_13-2-2004.jpg
https://www.railpage.net/726-523-spolecnosti-mbm-rail-trati-cislo-292/
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/933159/
Rendo: Farbu ti asi neporadím, ale ak ma pamäť neklame, tak je to ex. VSŽ. Skúsim sa v práci dopátrať k pôvodnej farbe. Len či to bude aj s úspešným koncom neviem. Pamätníkov úderníkov už u nás niet.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/933158/








