Naše rychlíky zastaví na vánočních trzích na Kuksu

12.11.2021 22:00Zdroj: Arriva

Soutěžte s námi o rodinnou vstupenku!

Barokní areál Kuks ožije o dvou víkendech 13. a 14. 20. a 21. listopadu tradičními vánočními trhy. Abyste se na tuto vánoční akci pohodlně dostali, budou naše rychlíky mezi Libercem a Pardubicemi mimořádně zastavovat ve stanici Kuks. Nastoupit a vystoupit tady budete mít možnost po celý den kromě prvního a posledních dvou spojů z výchozích zastávek. Ve směru od Pardubic přijíždí první rychlík už v 7:50 a následně každé dvě hodiny, od Liberce je první příjezd a odjezd v 8:06 a pak vždy po dvou hodinách až do 18:06. Podívejte se na přesný jízdní řád.

Jízdenky si můžete koupit předem v našich jízdenkových přístrojích ve stanicích, případně v e-shopu od pátku 12. listopadu. Při cestě z Pardubic zaplatíte jen 59 korun, z Hradce Králové 37, mezi Dvorem Králové nad Labem a Kuksem je základní jízdenka za 15 korun a z Jaroměře dokonce ještě o dvě koruny levnější. Z opačného směru našich rychlíků Vás třeba z Liberce vyjde nejlevnější cesta na 125 korun, z Turnova na 85. Jízdenku si můžete koupit i při nástupu do vlaku u stevarda na palubě.

Pokud plánujete, že se na jeden z víkendů s bohatým programem vypravíte, máme pro Vás kromě zastavování našich rychlíků ještě jednu skvělou zprávu. Když se na Vás usměje štěstí v naší facebookové soutěži, nemusíte si vstupenku kupovat, protože do pátku 12. listopadu budeme soutěžit o čtyři volné vstupy!

Jízní řád

Pozvánka Vánoční trhy Kuks