Zapojte se do průzkumu spokojenosti s našimi vlaky, dotazník vyplníte online

18.10.2021 21:00Zdroj: Arriva

Dejte nám do konce října vědět, jak byste naše služby doplnili!

Sedíte v rychlíku z Prahy do Tanvaldu. Vlak se rozjíždí, sledujete ubíhající krajinu a občas mrknete na panel, který ukazuje polohu vlaku. Díváte se do mapy, co je podél trati zajímavého, ale mapka se zobrazuje jen na několik vteřin. Možná byste chtěli, aby se zobrazovala déle. Právě jste doběhli rychlík z Rakovníka směr Kladno a Praha. Vcházíte do vlaku a nutně potřebujete na toaletu, chybí ale mýdlo pro umytí rukou. Teď máte jedinečnou šanci nám dát vědět vše, co bychom měli vědět, abychom své služby doplnili nebo ještě vylepšili.

Připravili jsme v našich vlacích průzkum spokojenosti. Mezi 18. a 31. říjnem stačí jednoduše odpovědět na několik otázek a dát nám tak svůj podnět nebo zajímavé tipy na rozšíření služeb. Zajímá nás třeba k jakým cestám naše vlaky používáte, jak jsou naši průvodčí ochotní, jestli máme podle Vás čisté vlaky nebo kde si nejčastěji kupujete jízdenku.

Abychom mohli naše služby zlepšovat, chtěli bychom od Vás slyšet třeba i to, jak se Vám sedí v našich sedačkách, jestli Vám vyhovují odjezdové časy vlaků, jejich návaznosti nebo jak vnímáte ceny jízdenek. To vše bychom rádi věděli, abychom mohli případně změnit třeba i postupy při úklidu našich vlaků, jednat o změnách odjezdových časů, návazností nebo vyladit ceny jízdenek.

Vyplnění dotazníku Vám zabere maximálně pět minut, u řady otázek nám může dát jeden až pět bodů nebo zaškrtnete připravené možnosti. Dotazník je k dispozici zde, vyplnit ho můžete na počítači i chytrém telefonu, stačí se třeba cestou v rychlíku z Liberce do Pardubic připojit k naší WIFI a věnovat nám několik minut. Další možností je načíst i QR kód s dotazníkem.

Děkujeme za Váš čas a děkujeme, že nám pomůžete naše služby vyladit. Jsme tady pro Vás!