Pandemická situácia sa zlepšuje. ZSSK s partnermi obnovujú ďalšie spoje
26.4.2021 11:35Zdroj: ZSSK
Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) oznamuje cestujúcej verejnosti, že sa s partnerskými dopravcami dohodla na postupnom obnovení prevádzky vybraných medzištátnych spojov. Dôvodom je zlepšujúca sa pandemická situácia na Slovensku i v okolitých štátoch a očakávanie postupného zvyšovania dopytu po medzištátnej doprave.
Na základe dohody prichádza k znovuobnoveniu prevádzky nasledovných medzištátnych vlakov:
Celú tlačovú správu nájdete na tomto odkaze.




