Vítejte v novém roce!

» Návrat

Pridané: 1.1.2018 0:00
Autor: PhDr. Zbyněk Zlinský, nick: » Zbyněk

Vítejte v novém roce! Čas oponou trhnul a my zpoza ní nesměle nakukujeme do nového roku. No, nesměle – samozřejmě spíš s bublinkami sektu v nose a za rachotu petard. Ale z našich myslí nedokážeme vypudit vtíravou nejistotu, jaký ten rok 2018 asi bude. Možná leckoho napadne, že poslední cifra letopočtu může věštit cosi převratného, jak tomu už v historii obou našich národů nejednou bylo.

 

 

 

Nakonec právě v nastávajícím roce budeme (tedy asi jak kdo) oslavovat nedožité sté narozeniny „společného státu Čechů a Slováků“, jak se kdysi označoval státní útvar založený 28. října 1918 a rozložený právě před čtvrt stoletím. A železničáři i příznivci železnice si jistě připomenou totéž výročí Československých státních drah, které se dožily stejného věku. Všichni občané České republiky si hned v lednu budou vybírat novou hlavu státu, některé Slováky na sklonku téhož měsíce čekají volby do orgánů samospráv obcí. Protože však nežijeme v izolaci, naše žití mohou ovlivnit události na celé zeměkouli, ba i mimo ni … Ale ne, v tuto chvíli není žádoucí snažit se nahlédnout do budoucna s nějakými obavami, co uvidíme. Koleje před vlakem našeho života ubíhají do dáli a na předvěsti svítí zelená!

Popřejme si navzájem, aby nás na nich nepotkala žádná provozní neschopnost ani havárie, aby k nám byli spolucestující přátelští a do cíle jsme dorazili bez jakékoliv újmy tělesné, duševní, hospodářské i morální. A to ve všech sférách našeho žití, tu zájmovou nevyjímaje. V ní se možná budeme potkávat fyzicky na tratích i kolem nich a zcela určitě virtuálně, tady na portálu VLAKY.NET. K jeho fungování stávajícímu i budoucímu se úderem osmé hodiny ranní vyjádří představitel provozovatele, takže nebudu jeho slova předjímat. V tuto popůlnoční chvíli vám už jen slíbím, že udělám vše pro to, aby náš internetový magazín i v roce 2018 plnil své poslání přinejmenším tak, jako v tom minulém. A dodám svůj sice už nepříliš originální, ale o to upřímnější novoroční pozdrav:

Vítejte v roce 2018 na stránkách VLAKY.NET a buďte tu jako doma!

Jménem redakce

PhDr. Zbyněk Zlinský
Diskusia

Pozn.: Názory diskutujúcich sa nemusia zhodovať s názormi VLAKY.NET.

Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.

» Pridaj diskusný príspevok s obrázkom

Príspevky: 7         Výpis:    
» Bufalo Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 1 721 1.1.2018 14:49
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Vítejte v novém roce!

Ďakujem za príhovor. Prajem všetkým, ktorí prichádzajú na stránky vlaky.net, zdravie, šťastie a úspechy v osobnom živote, i v tom koníčkárskom - vlakyneťáckom.

» zvolenmesto Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 1 635 1.1.2018 12:23
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Vítejte v novém roce!

Ďakujem za úprimné prianie. Rovnako úprimne prajem:
1.Reportérom, aby ich v tvorbe nebrzdili hrdzavé koľajnice a zhnité podvaly.
2.Redaktorom, aby zo svojho vydavateľa nevideli len zadné svetlá motoráku.
3.Magazínu VN, aby sa nezmenil na rekvizitu so slávnou minulosťou, však s vyschnutým žriedlom.
Koniec nedorozumeniam redaktorov, odchodu najlepších reportérov ani nedostatku reportáží už priať nebudem, nenastane bez splnenia prianí prvých.
Novoročný príhovor admina s nickom MAYO u mňa síce žiadne nádeje v tomto smere nevzbudil, ale zatiaľ ešte nepochoval. Nakoniec rok iba začína.
Tak ešte raz PF 2018 všetkým vospolok.
RE: Vítejte v novém roce! RE: Vítejte v novém roce! RE: Vítejte v novém roce!

» brejlovec Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
REPORTÉR
Príspevky: 491 1.1.2018 9:39
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Vítejte v novém roce!

Přeji všem členům VLAKY.NET příjemné chvíle strávené na našich stránkách a spokojený osobní život.

» rakana123 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 5 202 1.1.2018 9:22
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Vítejte v novém roce!

Nech sa darí nášmu webu VN aj v tom novom roku 2018,nech sa píšu kvalitné reportáže,pretože reportáže sú nosnou konštrukciou VN,aby aj novi Slovenskí Vlakneťáci sa zapojili do písania reportov,nech je lepšia diskusia na DF,aby ludia čo zavítaju na VN mali z toho dobrý pocit ,že sa dozvedeli niečo nové a zaujímave z diania na železnici,nech dobrovolne neodchádzajú dlhoroční členovia,pretože sa urazili pre iný názor ,dakujem aj celej redakcie VN v jej náročnej práci,ktorá pomáha k napredovaniu a zlepšovaniu VN.

» maxipes Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
REPORTÉR
Príspevky: 6 226 1.1.2018 9:16
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Vítejte v novém roce!


RE: Vítejte v novém roce!

» Krokodilko Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 187 1.1.2018 1:46
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Vítejte v novém roce!

Ďakujem Zbyňkovi za milé privítanie v Novom roku a všetkým členom VlakyNet prajem všetko dobré, veľa zdravia a šťastia a žiadne meškania vlakov pri cestách po Česko-Slovensku.
S úctou Krokodilko

» Zbyněk Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
ČLEN REDAKCIE
Príspevky: 43 071 1.1.2018 0:00
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
Všechno nejlepší v novém roce ...

... přeji všem ještě také soukromě:

Všechno nejlepší v novém roce ...