Tokajský expres na trase Košice - Čerhov a späť

23.9.2006 17:00Zdroj: ZSSK

Tokajský expres na trase Košice - Čerhov a späť

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s. pozýva v sobotu 30. septembra všetkých priaznivcov železníc a dobrého vína na Vinobranecké slávnosti v obci Čerhov mimoriadnym vlakom Tokajský expres. Tento mimoriadny expres pôjde na trati Košice - Čerhov a späť.

Tokajský expres odíde z Košíc o 10.00 h a do Čerhova príde o 10.40 h. V opačnom smere odíde z Čerhova o 18.30 h a v Košiciach ukončí cestu o 19.10 h.

Spiatočný obyčajný cestovný lístok, v cene ktorého je aj bezplatný vstup do tokajských vínnych pivníc a ochutnávka vín stojí pre jedného cestujúceho 419 Sk. Ak pocestuje skupina minimálne 10 cestujúcich, cena spiatočného cestovného lístka vrátane vstupu do vínnych pivníc a ochutnávky vín je len 399 Sk.

Spiatočný obyčajný cestovný lístok si cestujúci môžu kúpiť v osobnej pokladnici na Železničnej ulici č. 1 v Košiciach denne od 8.00 h do 14.45 h, v doplnkovom predaji v železničnej stanici v Košiciach denne od 7.30 h do 17.30 h a tiež v osobných pokladniciach v železničnej stanici v Prešove denne od 5.00 h do 21.30 h.

Spiatočné cestovné lístky pre skupiny cestujúcich si môžu cestujúci vyzdvihnúť na základe objednávky v pokladnici na Železničnej ulici č. 1 v Košiciach a v osobných pokladniciach železničnej stanice Prešov.

Súčasťou programu bude aj bohatý kultúrno-spoločenský program a vystúpenie dychových hudieb.

Foto: ilustračné, autor: PhDr. Marián Dujnič

Súvisiace odkazy