Tokajský expres

10.6.2005 9:59 -gan-, fotografia Garin

Tokajský expres

Parný vlak ťahaný rušňom 475.196 „Šľachtičná“ bude vypravený v nedeľu 12. júna 2005 zo železničnej stanice Košice o 12.35 hod. Pôjde do zastávky Borša, kde bude prebiehať Tokajský festival: Južný Zemplín: môj kraj – môj domov.

Usporiadateľmi festivalu sú Regionálne osvetové stredisko Trebišov, Združenie obcí tokajského regiónu a Obec Borša pod záštitou RNDr. Rudolfa Bauera, predsedu Košického samosprávneho kraja a v spolupráci so Železničnou spoločnosťou, a.s.

Cestovný poriadok:

Košice 12.35 odchod
Kalša 13.22
Kuzmice 13.32
Michaľany 13.45
Čerhov 13.55
Slovenské Nové Mesto 14.07 
Borša 14.11 príchod

Spiatočná jazda
Borša 19.16 odchod
Slovenské Nové Mesto 19.29
Čerhov 19.40
Michaľany 14.52
Kuzmice 20.04
Kalša 20.13
Košice 20.55 príchod

Preprava vo vlaku je zdarma.

Súvisiace trate

  • ŽSR-190: Košice - Kalša - Trebišov, Sátoraljaújhely-Slovenské N. M. - Čierna n./T.,

Súvisiace odkazy