Výluka na trati 310 Olomouc - Bruntál

11.9.2019 15:00Zdroj: České dráhy - tisková informace

Správa železniční dopravní cesty, jako provozovatel dráhy, vyhlásila na trati č. 310 Olomouc - Bruntál ve dnech od 13. září do 27. září 2019 nepřetržitou výluku traťové koleje v úseku Olomouc hl.n. - Domašov nad Bystřicí.

České dráhy proto musí po dobu výluky všechny vlaky ve vyloučeném úseku nahradit autobusy. Náhradní autobusová doprava bude organizována dle výlukového jízdního řádu.

Výluka bude v pátek 13. září zahájena v 7:00 hod. a v pátek 27. září ukončena v 17:00 hod..

Vlaky kategorie R budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Olomouc – Moravský Beroun – Domašov nad Bystřicí a opačně. Železniční stanice Moravský Beroun a Domašov nad Bystřicí jsou autobusy za vlaky R obsluhovány v opačném pořadí. Autobusy jedou mimo železniční stanici Hlubočky-Mariánské Údolí.
Vlaky kategorie Os budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Olomouc – Moravský Beroun a Olomouc – Hrubá Voda a opačně.

U vybraných spojů za vlaky R je umožněna přeprava jízdních kol (max. 6 ks)

Kompletní informace k výluce, včetně výlukového jízdního řádu, najdou cestující na našich stránkách www.cd.cz/omezeniprovozu. Případné dotazy zodpoví i operátoři zákaznické linky 221 111 122.

Výlukový jízdní řád najdete v příloze.