GVD ŽSR aktuálny a pripravovaný
Diskusia o Grafikone vlakovej dopravy. Vaše postrehy, návrhy a pripomienky.
Podradené diskusné témy
Jirka_p: ja by som povedal, že ide o zavádzanie cestujúcich.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507850/
beskyd: "Kdo je připraven, není překvapen"!
Takže až začne RegioJet jezdit, pro železničáře z Čadce už to nebude nic mimořádného, ale půjde o běžnou denní rutinu.
Takže až začne RegioJet jezdit, pro železničáře z Čadce už to nebude nic mimořádného, ale půjde o běžnou denní rutinu.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507831/
amicus: Tie vysvetlivky sú v knižnom cp, tam, kde je mapa železničnej siete. O tom, kedy bude jazdiť neviem, to sa treba opýtať niekoho, kto je z tej časti Slovenska alebo má kontakty s wagon service travel
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507809/
Igor_D: Dakujem, neviete, kde najdem vysvetlivky k takym cudnym znakom ako napr. poharik, kopcek s krizom atd, ktore su umiestnene pri cisle vlaku a nie su priamo pod tabulkou vysvetlene? a druha otazka? a ake su famy? kedy zacne jazdit wagon service?
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507805/
amicus: Má poznámku ide odo dňa vyhlásenia
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507803/
amicus: Nie
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507751/
Niečo som poplietol.. len od apríla.
Niečo iné: Na Os 4670 radia aj 1x bdteer
Niečo iné: Na Os 4670 radia aj 1x bdteer
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507358/
Tak od zajtra... nie?
No dúfam, toto nebolo priam normálne...
No dúfam, toto nebolo priam normálne...
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507356/
Joyki: Levičan chodí na Nové Mesto kvôli oprave 5. nástupišťa, takže bol poloprázdny, všetci sa nasáčkovali do Zámčana, ževraj už od Šale bol mimoriadne plný.. Možno sa to upokojí, keď Levičan pôjde znovu na hlavnú.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507354/
Tak toto je od včera už minulosťou: http://www.youtube.com/watch?v=eyhfOpjc7Fo&feature=related
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507350/
Ráno v Senci od teraz ešte viacej ľudí, ako doteraz, kedže 820 už nestojí a Zámčan príde len o 10 min. neskôr. Ked prišiel, otvorili sme dvere a ludia stoja uple popri dverách.
Tak teraz čo?...
Výpravca nám hovorí, nech sa niekam napcháme, to takto bude vždy.
Tak pobehujeme, hľadáme voľné dvere ale nič. (9 vozňov) Ludia stoja vo WC a o 8 min neskôr sa všetky dvere zatvoria a ide sa do Bratislavy.
Ešteže nestojí v Bernolákove: žiadna šanca nastúpiť.
Ako sardinky...
Tak teraz čo?... Výpravca nám hovorí, nech sa niekam napcháme, to takto bude vždy.
Tak pobehujeme, hľadáme voľné dvere ale nič. (9 vozňov) Ludia stoja vo WC a o 8 min neskôr sa všetky dvere zatvoria a ide sa do Bratislavy.
Ešteže nestojí v Bernolákove: žiadna šanca nastúpiť. Ako sardinky...
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/507333/











P.S.: můj předchodzí příspěvek byl myšlen ironicky