ŽSR - všeobecne
Diskusia o správcovi slovenskej železničnej infraštruktúry.
Ale keď inak nedáš:
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/513940/
ŽSR má na starosti aj správu a údržbu infraštruktúry, a riadenie dopravy na žel. dráhe. Kto by to robil? Každý dopravca zvlášť ? A z čoho ? Preto štát nechce predať žel. infraštruktúru.
Aj rodinný gumokolesový vehikel používa ten člen rodiny, ktorý má oprávnenie a potrebu. Ale musí byť niekto, kto to platí a kto sa stará o údržbu .
Aj rodinný gumokolesový vehikel používa ten člen rodiny, ktorý má oprávnenie a potrebu. Ale musí byť niekto, kto to platí a kto sa stará o údržbu .
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/513889/
ŽSR to je čo za podnik bolo by už rozpustiť celú Klemensovu aj s tým čo dokazujú amateri od zmeny GVD-sila neschopnosti arogancie 0-vých služieb a ešte i drzosti pýtať si peniaze od štátu
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/513853/
Zaujíma ma presný dôvod obmedzenia rýchlostí cez nezabezpečené priecestia, ktorých pribudlo za posledné dva roky ako húb po daždi. Pokiaľ možno, uveďte konkrétne zákony, vyhlášky, predpisy, normy, vzdialenosti či časy, podľa ktorých sa postupovalo pri určovaní týchto obmedzujúcich rýchlostí.
Ďakujem.
Ďakujem.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/513726/
passion:na tom prvom vlaku majú všetci po ránu plné mechúre a plné
vlak je ťažší a preto potrebuje väčšie brzd %.
vlak je ťažší a preto potrebuje väčšie brzd %.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/513592/
vždy je to tak keď príde ku kormidlu reformné krídlo ktoré pozná len čísla........
a tak sa prepúšťa 10% nepustí....ale samozrejme sa nediferencuje čo je treba a čo nie.....
lebo keby sa robil nedajbože audit všetci tí ktorí dnes robia aktívne zoznamy bola by to ich posledná robota......
a tak sa prepúšťa 10% nepustí....ale samozrejme sa nediferencuje čo je treba a čo nie.....
lebo keby sa robil nedajbože audit všetci tí ktorí dnes robia aktívne zoznamy bola by to ich posledná robota......
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/512848/
ele 721 nemá zásuvku elektrického kúrenia.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/512846/
Dosť amatérsky to na mňa pôsobí a aj tá dikcia je dvojzmyselná.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/512836/
Technická otázka znie:Je HDV so stiahnutými zberačmi elektrický zdroj?
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/512834/
..?
Niečo sa mi marí. Predpis ZSSK V62 príloha 4.
Niečo sa mi marí. Predpis ZSSK V62 príloha 4.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/512823/
Ja poznám aj budovy v ktorých keby prepustili 90 % zamestnancov tiež by sa nič nestalo a nikto by si to ani nevšimol.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/512818/










