ŽSR - všeobecne
Diskusia o správcovi slovenskej železničnej infraštruktúry.
Šokujúce odhalenia na slovenských železniciach:
http://zilka.blog.sme.sk/c/255046/Sokujuce-odhalenia-na-slovenskych-zelezniciach.html
http://zilka.blog.sme.sk/c/255046/Sokujuce-odhalenia-na-slovenskych-zelezniciach.html
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/520792/
Od 1.3.2011 bude množstvo manažérov vo výpovednej lehote/spoločný dlh 950 000 000eur
/!!!
/!!!
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/519776/
dobrý den, som tu nový a tak neviem či to sem možem - potrebujem popis - postup uzamykania výhybiek s pohyblivou srdcovkou. obrázok mám ale ten postum neviem zohnat :( - dakujem
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/519453/
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR: Zmluva o prevádzkovaní železničnej infraštruktúry na roky 2011 - 2013:
http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=88873
.
http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=88873
.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/519393/
je to hrozné kvôli jednej rozvetvenej romskej rodine bolo natrvalo 20 .......(na voznici)....
ale aj dalšie detaily--všade v EU sa rýchlosti zvyšujú na ŽSR to je naopak nato čo je treba nikdy nie sú peniaze
ale aj dalšie detaily--všade v EU sa rýchlosti zvyšujú na ŽSR to je naopak nato čo je treba nikdy nie sú peniaze
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/517289/
Lebo my sme zamestnanci a oni sú vrchnosť. Jedného Jánošíka už máme, ale bohužial aj ten okradol len spodinu.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/517230/
Nie...
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/517218/
passion v Košiciach je od 13.10.2010 vylúčená výhybka 308 a každý je spokojný. Uvedená výhybka sa totiž pri vlakových cestách dá obísť len to už nikto nevidí, že naše zabezpečovacie zariadenie nepozná variantné cesty a tak sa cez 2 stavadlá jazdí len na telefonické nahlásenie správneho postavenia vlakovej cesty. Už tam jeden problémik bol, čakáme na väčší so škodou niekoľkokrát prevyšujúcou hodnotu srdcovky...
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/517215/
Ja by som tam ešte dopísal jednotku na tú tabulu dopredu. ... a na každý podval po jednom... a nech sa za ruky pochytajú...
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/516469/
Chýba 40, prepustí sa 10 a bude chýbať 50, no bože jednoduchá matika...
Tých 20 na Voznici, skús tam zatrúbiť a máš povybíjané okná na polke súpravy. Ja by som tam ešte dopísal jednotku na tú tabulu dopredu.
Tých 20 na Voznici, skús tam zatrúbiť a máš povybíjané okná na polke súpravy. Ja by som tam ešte dopísal jednotku na tú tabulu dopredu.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/516451/
...a OR KE cca 40... chýba
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/516429/





to by bol ten lepsi pripad






