162/163
HKV 163.114-2 v závese REx 904-Starina na kolaji č.6 v žst.Košice,po odvesení sa HKV 163.114-2 sa pohla smerom k Sť.č.3 kde zastala ,a čakala na súhlas pre další posun na hranicu RD-KE. 30.03.2017
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/817749/
@Til a Orlov: Keď už ste pri tom "Lovenčynovi" tak "Mohykán" je indiánsky kmeň a slovom "mohykán" s malým m je označovaný posledný, starý kus niečoho, trebárs aj tá trojfarebná zelená škatuľa 163. Inak u zelených mašín tento zeleno zelený náter akosi nesadol, u modrých 362 bol zvolený príjemný odtieň. Do slova mohykán či už s malým alebo veľkým m patrí Y vždy ;) Teda v Prípade "Lovenčin" celkom iste ;) V prípade "Maďarčyn" tam mäkké i môže byť ;) Ale my na VN používame "Lovenčyn" alebo češtinu podľa národnosti ;)
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/817739/
orlov: Ďakujem za opravu diktátu
, vôbec som si to neuvedomil, že som to napísal pravopisné zle
, predsa sa človek s niektorými slovami stretne raz za "život" a každý urobí chybu.
Aspoň budem vedieť na koho sa mám obrátiť v prípade, keď budem potrebovať vylúštiť "pravopisné okienko"
Orlov: Prosím iba so zvihnutým prstom, päťku neprosím, tých som mal už dosť
Prepáčte za OT, ale to orlov...
, vôbec som si to neuvedomil, že som to napísal pravopisné zle
, predsa sa človek s niektorými slovami stretne raz za "život" a každý urobí chybu.Aspoň budem vedieť na koho sa mám obrátiť v prípade, keď budem potrebovať vylúštiť "pravopisné okienko"
Orlov: Prosím iba so zvihnutým prstom, päťku neprosím, tých som mal už dosť
Prepáčte za OT, ale to orlov...
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/817715/
Krásavec v podobe peršingu 163.109 na Os 7817 odchádzajúci z Margecian-zastávka: https://www.flickr.com/photos/133009033@N03/33317008150/in/dateposted-public/lightbox/
Koľko "mohikánov" ešte jazdí v tomto nátere?
Koľko "mohikánov" ešte jazdí v tomto nátere?
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/817614/
nmo aspon ze tak
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/807703/
Jasné, 162 by prezatiaľ mali žiť ďalej. Bolo do nich zainvestované.. vysielačky, klímy..
Bohužiaľ aktuálne sú už tri hore kardanom.. 162.003 vraj chcú spraviť v Košiciach, 2007 straší zatiaľ v Žiline, tá zrejme bude sústo pre nejakú ŽOS, teraz k ním pribudla táto naša 2006.
Fotky čela 2006 mam na fejsbuku; popučilo obrubu nefuku a taktiež sú menšie preliaciny na čelnom plechy v úrovni žltého pásu.
Ktohovie, ci budú bľachy vyrezávať a meniť, alebo to spravia dve vedrá gitu.
Bohužiaľ aktuálne sú už tri hore kardanom.. 162.003 vraj chcú spraviť v Košiciach, 2007 straší zatiaľ v Žiline, tá zrejme bude sústo pre nejakú ŽOS, teraz k ním pribudla táto naša 2006.
Fotky čela 2006 mam na fejsbuku; popučilo obrubu nefuku a taktiež sú menšie preliaciny na čelnom plechy v úrovni žltého pásu.
Ktohovie, ci budú bľachy vyrezávať a meniť, alebo to spravia dve vedrá gitu.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/807692/
Tomaš ale bude jazdit ako 162 006 a nie ako rekokotina 361 1xx .?
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/807691/
tom001:
Tak ono... viem, že sa toho dosť celkom nelogicky pošrotovalo. Dávnejšie som videl kotvové meniče a ďalšie čreva so 163 len tak vyhodené v KE depe pri pendolinovej hale...
RKvleckar:
A tu máš ten Tvoj vlak 3 km skôr, v Stankovanoch.
Tak ono... viem, že sa toho dosť celkom nelogicky pošrotovalo. Dávnejšie som videl kotvové meniče a ďalšie čreva so 163 len tak vyhodené v KE depe pri pendolinovej hale...
RKvleckar:
A tu máš ten Tvoj vlak 3 km skôr, v Stankovanoch.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/799667/




mohikánov ??






. Počínanie ČD je ale veľmi zvlášne keď im na vlakoch jazdia kadejaké staré herky (bobiny a podobne)




