Chliev na koľajniciach...
Aj tak by sa dal nazvať stav mnohých HDV a vozňov na našich koľajniciach. Mašiny zasvinené až po strechu, vagóny z ktorých ani nie je pre špinu vidieť von oknom. Vaše postrehy a fotografie na túto tému prosím sústreďte sem.
362.001: a to sa naozaj nenasiel nikto kto by toho dochodcu s tym jeho smradom a pod. dal do laty? To ako, kde to zijeme? No ja by som mu teda nieco "ustedril", nemyslim tym, ze po papuli. A co vlakova cata, nic?
Zazili sme raz s kamaratom cestou z PP do BA otravovaca ineho typu (profi somrak), vybavili sme si to namieste, a nasledne aj so sefom restauraku.
Zazili sme raz s kamaratom cestou z PP do BA otravovaca ineho typu (profi somrak), vybavili sme si to namieste, a nasledne aj so sefom restauraku.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/628635/
» E-mil2: nik nevyhodil smradochy (turistické topánky) cez okno z vozňa?
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/628475/
Ja som v écéčku Hungária videl mladú angličanku ako má nohy obuté v topánkach vyložené najprv na sklápacom stolíku na protiľahlej sedačke a neskôr keď sa jej to zunovalo, tak ich surovo zložila na sedačku. To je kultúra...
Povedzme stačili dve kývnutia rukou a pochopila aj cez zatvorené kupé, že čo jej bolo naznačené.
Povedzme stačili dve kývnutia rukou a pochopila aj cez zatvorené kupé, že čo jej bolo naznačené.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/628440/
362.001: to je ešte dobré. Mňa dojali český turisti ktorí si tiež vyzuli tvoje turistické topánky no vyložili ich na chodbičku plnú ľudí a v kupé sa zavreli. Smrad na celý vagón. Našťastie po prosbe na sprievodcu, aby to riešil fetovali ten smrad v kúpe sami.
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/628433/
Takto nám "spríjemňujú" cestu poniektorí spolucestujúci... Inak solídne vyzerajúci dôchodca sa dnes v Bmpeer v R 603 bez hanby do bosa vyzul, vyložil si páchnuce nohy (čím obťažoval spolucestujúcich v najbližších švorkách) na sedadlo, z ktorého si neunúval zložiť na dlážku ani topánku, ktorú tam vyzul..
Vidím, že ani len základnej kultúre a slušnosti sa Slovač v niektorých prípadoch nenaučí za celý život..
Vidím, že ani len základnej kultúre a slušnosti sa Slovač v niektorých prípadoch nenaučí za celý život..
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/628396/
Sergej sorry za preklep
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/593174/
Segej, vlacik0: presne tak, kamarát tam pridal video "vyklápacích" kupé dverí a popisom: toto je služba za zdraženie lístkov a čuduj sa svete video odtiaľ zmizlo do 5 minút
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/593173/
» Sergej: admin ZSSK na facebooku nebude robiť hanbu spoločnosti pred fanušíkmi
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/593170/
Kuriózny prípad !!! Podľa železníc nič podobné sa v nich doposiaľ nestalo.
http://korzar.sme.sk/c/6212668/v-ic-vlaku-si-sadol-na-pomocene-sedadlo.html
Pikošky alebo inteligencia:
„Keď sme si sadli do vozňa, ten chalan mi hovorí, že fuj, ako tie Košice smrdia. Myslel si, že ten zápach ide do vagóna zvonku,“ opisoval nám telefonicky priamo z vlaku svoju nepríjemnú skúsenosť Jaroslav.
Potom by obyvatelia Košíc chodili v plynových maskách...,
http://korzar.sme.sk/c/6212668/v-ic-vlaku-si-sadol-na-pomocene-sedadlo.html
Pikošky alebo inteligencia:
„Keď sme si sadli do vozňa, ten chalan mi hovorí, že fuj, ako tie Košice smrdia. Myslel si, že ten zápach ide do vagóna zvonku,“ opisoval nám telefonicky priamo z vlaku svoju nepríjemnú skúsenosť Jaroslav.
Potom by obyvatelia Košíc chodili v plynových maskách...,
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/592572/
TV ba TV možno staré ale dám to tu
http://www.fssr.sk/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=181
http://www.fssr.sk/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=181
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/590721/
budem trochu OT ale myslíš že sa jedná o hlúpu tému?
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/569549/















Jak a išiel takto BOSÝ(!!!) na záchod, som naňho dosť krivo pozrel, ale ništ.. ignor.. nechápačka.
Ešte som zvažoval ,že za ten čas mu pôjdem tú topánku zložiť dole a uhľadne uložiť pod sedalo, prípadne jemne skryť, žeby sa dovtipil.
Napokon som sa na všetko vytoto a hral aj ja ako ostatní, mŕtveho chrobáka a tých pár desiatok minút bez slova pretrpel.