Chliev na koľajniciach...
Aj tak by sa dal nazvať stav mnohých HDV a vozňov na našich koľajniciach. Mašiny zasvinené až po strechu, vagóny z ktorých ani nie je pre špinu vidieť von oknom. Vaše postrehy a fotografie na túto tému prosím sústreďte sem.
ešte držia ! Dokedy to vydrží ?!
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/146169/
montoya: chodim ja po svete, zavse sa mi pritrafi aj k nasim juznym susedom zajst, zavse i Nemcov pozriet ako sa im dari, a mozem ti povedat, ze co sa tyka cistoty madarskych vnutrostatnych vlakov (s tym sa treba porovnavat, nie tam s nejakym top produktom), odtial by som si teda priklad rozhodne nebral ... rozhrkane Bhcko co chodi po osobakoch odniekial z prdele do riti a mycku vidi raz za 5 uhorskych rokov ked je na tretej revizii je 100x cistejsie nez to co jazdi po madarsku na niektorych IC
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/145993/
Elektromechanik ved ja to nedavam za vinu tebe ani beznym zamestnancom, samozrejme ze je to chyba zodpovednych managerov. Ja len ze ma nepresviedcaj o tom, ze je OK ze chodia zasrate, ze hlavne ze vydrzia. A s vytazenostou tiez na mna nikto nenechodte, supravy MAV a DB su tiez vytazene a napriek tomu vzdy TIP TOP
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/145768/






