Fórum - Koľajové vozidlá - 361

Pozn.: Názory diskutujúcich sa nemusia zhodovať s názormi VLAKY.NET.

» Návrat na prehľad tém

Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.

» Pridaj diskusný príspevok s obrázkom

» Gilgit Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: 361

iron999:

Nectes co písi, ale oznacujes to za plevelení. Bravo. Klidne ignoruj a neryj. A apladuj nicku Charly. Jeste honem dej palec nahoru nicku despect, kdyz jste jiz vsichni tak slusne vychovaní.

charly:

Čím? Tím co ty nemás. Na vecný príspevek se nezmuzes.

despect:

spaja hovno zo slahackou a predava to ako cokoladovy puding

Takové výrazy nepotrebují komentáre. Ty mne taky chces kritizovat za nezdvorilost?

» lacino.h Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

"Slovenskí železničiari" nie sú psychológovia amatéri ale psychológovia PROFESIONÁLI!!!!

» vietor78 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

gilgit: nemate asi svedomie ani rozum. viacerim vadi vas sposob komunikacie. ked vam niekto vytkne eci ktore su zle tak vy zacnete hadzat spinu a seba ako obet. tykanie ludom ktorych nepoznam je neslusne. a nezelem si aby ste mi tykal. iba budikom mozte tykat. iba tie tikaju...

» despect Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

Gelovy git asi pise pre rakusku obdobu Noveho času,tj vela ,bulvarne a o hovne ,spaja hovno zo slahackou a predava to ako cokoladovy puding

» iron999 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

*Netykajte mi, ospravedlňujem sa za chybu. Aj tak by sa to tu mohlo rovno všetko premazať.

charly : 100 bodov !

Gilgit : nevykajte mi. Husi sme spolu nepásli a ja vás nepoznám, ani nemienim. A áno, stojím si za tým, že o slušnosti nemáte ani poňatia a ako vidíte, nájdu sa viacerí, ktorí so mnou súhlasia. Aj nezáväzná internetová komunikácia má svoju etiku, aj keď verím, že vás to prekvapuje.
A áno, ja som za BAN, a nie len za urážanie ( pretože ak vás niekto požiada aby ste mu vykali aby drzo stále tykáte, tak ako mne, je to urážka), ale aj za nekonečné tliachania a ostatné plevelenie, ktoré som radšej ani nečítal dopodrobna. Týmto končím a ďalej to nechám na adminov, či to nechajú tak alebo zakročia a aspoň nepatrne dvihnú úroveň tejto inak dobrej stránky. My užívatelia sa nemáme možnosť brániť, okrem úplnej ignorácie, čo je ťažké, ak niekto opakovanie ryje

» charly Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

. nad sebou zamyslieť Čím???

» Gilgit Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

iron999:

Reaguji na tebe, protoze ty reagujes na mne. Tykání není nezdvorilost, ani já nevyzaduji vykání.

Samozrejme, o slusnosti nemám "ani poňatia".

BAN za tykání? Bravo!!!

Gilgit : keď sa už musíte pchať do každej diskusie a presviedčať každého o svojej pravde, skúste sa nad sebou zamyslieť. Tykanie je nezdvorilosť. Osobám, ktoré nepoznám a ktoré mi nejakým spôsobom nenaznačia, aby som im tykal, vykám. Je to minimálne slušnosť, o ktorej asi nemáte ani poňatia. A hlavne, pokiaľ ma niekto menovite požiada, aby som mu vykal, tak to urobím a minimálne pridám ospravedlnenie.

A zároveň by bolo vhodné zo strany adminov prehodnotiť dlhšie zotrvanie pána Gilgita na týchto forach, začína sa to podobať chovaniu pár nickov, ktoré už BAN dostali. Pôvodne som nechcel reagovať, ale poznámka, že tykanie nie je nezdvorilosť ma zdvihla zo stoličky, tak pardon za plevelenie.

P.S. Gilgit, nereagujte na mňa, neželám si to, je to tu forum od HDV r. 361.

Btw, manas, kolega, nechce sa ti hodiť do pléna, čo je také zlé na 361 107? Ešte som ju nemal, tak reku, načo sa mám tešiť

» Zámčan Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

až nato že nikto pred zadaním zakazky nemohol predpokladať že budú s tým také problemy.........o vhodnosti či nevhodnosti sa taktiež dalo diskutovať....ale rušne na vyššiu rýchlosť ZSSK potrebuje takže o samoučelnosť sa v žiadnom prípade nejednalo

ale zase to tak nie je že niekto zadal úlohu vyrobiť či rekonštruovať nepodarky......koniieckoncov časom sa naozaj možno vychytajú muchy a tie rušne budú slúžiť...naučia sa na chybách,lepšie je vždy sa učiť na cudzích...ale vždy lepšie ako sa neučiť vôbec.a kludne si napíš jak je to špatné myšlení......ja Ti zase odpoviem že po Bitve ja každý generál.......

» Pridaj príspevok k téme

Kniha Desaťročie VLAKY.NET

TOPlist