Fórum - Koľajové vozidlá - 361

Pozn.: Názory diskutujúcich sa nemusia zhodovať s názormi VLAKY.NET.

» Návrat na prehľad tém

Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.

» Pridaj diskusný príspevok s obrázkom

» iron999 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: 361

Ako ja sa nesťažujem...nejak som sa naučil aj sám. Len, predstavoval by som si to tak, že aspoň jednodňové školenie, kde by sa vôbec nemuselo preberať kvantum schém, ale stačili by takéto podstatné informácie, dostali by sme normálne brožúry alebo príručky...a tak. Ale čo už...

» Hater Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

ale hlavne je, ze mame skolenie z toho, po ktorej strane sa ide hore a dolu schodmi (bez srandy)

De_De : dík za info. Preškoľovanie sme my nemali, však načo, a nejaké materiály k tej mašine, to už vôbec nehrozí. Ja som na tej mašine mal hodinovú jazdu a to bolo všetko, nikto mi k nej nič nepovedal, okrem štandartu - tu zapneš baterky, takto to nahodíš, a v tejto obrazovke nájdeš to a to, také veci akože pri akej rýchlosti to kedy nabudí, a kedy sa pridá aký stýkač, ako si písal minule, to bez šance...a takto je na tom väčšina kolegov, podaktorí možno ešte horšie, keďže dostali autorizačku a na mašinu odvtedy ani nepozreli. Tak sa človek dozvie takéto veci "za pochodu, takže díky, budem si to pamätať.

A áno, bola to 361 106. Ale podstata toho problému - režim brzdojazda sa sem tam zopakoval aj pri vyšších rýchlostiach. Tuším to robi ešte aj 361 105,ale nie som si istý.

» De_De Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

iron:ak je to stovková verzia tak na nabudenie EDB potrebuješ rýchlosť viac ako 40km/h kvôli započítateľnosti, nulkovú sme vyhádali pod 30km/h, takže 1xx ti tridsiatku z hlavného nikdy neudrží,ale to by si mal vedieť ak na tom jazdíš alebo si chrápal na preškolovaní.

» despect Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

iron podla mna ani vo Vrutkach netusia co dokaze masina zobrazit, v dalsej serii bude mat aj pripojenie na facebook a bude zdielat statusi o sebe

A toto je aká závada?

Obrázok je troška zle viditeľný, tak upresním. Pomerový ťah má názov "Brzda", je sfarbený na žlto, čiže akože v brzde, a mašina je prestavená v jazdnej schéme "J", a absolútne sa nenamáha udržovať zvolenú, 29km/h. Nepomáhalo nič. Asi treba takú fotku vyvolať a nalepiť ju do knihy opráv, lebo podľa mňa to normálne nie je

Po zastavení je to v poriadku, vtedy sa to má prestaviť.

Tak neviem, mne to robi kazda. Tak, ako sa po vypnuti HV prestavi sama do brzdy, tak sa po vyrovnani tlaku prestavi sama do jazdy, vidier to aj po zastaveni. Neviem co sa da uz inak urobit rukami

iron:ja som ju mal tento týžden 2x a nespravila to ani raz, bude to rukami.

Ale na 362 ju nevyskusas v pravom zmysle, akurat naplnis prevodnik a nabudia sa statory. A kedze nie je zapocitatelna nemusi sa ani skusat narozdiel od 350. Ale zaujimave....

Inak, pre De-de : dnes som mal 361 101, po vyrovnani tlaku v priebeznom potrubi a vyprazdneni prevodnika si masina okamzite prehodila schemu do jazdy, hoci som mal rezim riadenia R/alebo A zavedeny vybeh. Tak je to zavada,alebo je to normalny stav? Pride mi to troska zbytocne prehadzovanie nozov, ak to teda nema iny ucel.

» Pridaj príspevok k téme

Kniha Desaťročie VLAKY.NET

TOPlist