Fórum - Koľajové vozidlá - 350

Pozn.: Názory diskutujúcich sa nemusia zhodovať s názormi VLAKY.NET.

» Návrat na prehľad tém

» bubo Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

350
Zdravím Vás.. a aký máte názor na tieto HDV.. mne osobne sa najviac páčia 350.001 a 002. myslím že ten nový modrý náter nie je to pravé...

Modrý nátěr už není dávno nový :-) a více o nich najdete třeba na stránce:

Řada 350 ZSSK (ES 499.0 ČSD) - "Prototypy a unikáty na kolejích" a
Lokomotivní řada 350 (ES 499.0) - "Atlas lokomotiv"

(Zbyněk)

KNIHA JÁZD: 350
Aktuálne nasadenie HDV

Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.

» Pridaj diskusný príspevok s obrázkom

» 362.001 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
FILMÁR
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: 350

No mne 380 veľmi vadí práve pre to klaustrofobické stanovište so stredovým sedením bez druhého kresla. Nech je mašinka vo všetkých ostatných aspektoch sebalepšia, toto jedno stačí, že ten rušeň u mňa dostáva .

» wagoo Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

ufo: co to som pojazdil na elektrikach + nieco naviac mi nejako neprislo zle sa niekam triafat. Vacsi problem som mal triafanim sa skokom do laminatky a jej tajomnych utrob v 80 km/h, to ma do istej chvilky velmi trapilo aj s pocitom istej neistoty, ze sa to zopakuje. Momentalne ma trapi aj nieco insie a ovela viac, ale to sa sem nehodi.

To cislo som dal semko, aby sa nemyslelo, ze hovorime o 10 vrteniach a 12 zaveseniach ako niekde inde ...

» ufo Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

wagoo: zmestí sa to tam. Keď budeš jazdiť na elektrikách, budeš si hlavu búchať, že pohodlné zastavenie na točni bolo pre teba viac ako veľké priestranné stanovište...

» wagoo Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

... dávno sme tu riešili točňu v BA, tak minule som to rátal, 41 zavesení kinderom (tj 41 odvesení) , tj cca 80 prejazdov cez točnu (rozumej 80x zastavim a pohnem sa) a zo 5 prestavovačiek resp. príprav .. to len na margo toho, že pri akom počte sa pohybujeme v priebehu 12 hodín.

» 362.001 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
FILMÁR

Sorry, ze napíšem od témy, ale ked uz sa to tu nacalo, vyjadrím sa aj este k tej starostlivosti o vozidla..
Nerozumieme sa. Jones ma sice pravdu, ale s tym, o com som pisal, to nesúvisí. Zaturnusovat rušeň na hlavnom ťahu problém nie je, dokonca ani dodržiavanie jeho nasadenia. Rusne ako 163.118, 162.003 a ďalšie, co su v jednodnovych obehoch pod SPD Žilina, priam ukážkovo od začiatku GVD drzia obeh. Výnimkou su periodicke udrzbove cykly, resp. mimoriadnosti, ale do dvoch dní býva rušeň nazad.
Pokiaľ teda ide o 162 006, takisto nie je problém v držaní obehu, aj napriek tomu, ze je to na hlavnom ťahu, ten si drzi vzorovo, všetka česť strojmajstrom aj vedúcemu.
Problémom je samotny obeh, kedy skrz vyluky a prázdniny na rusni točí niekoľko turnusovych skupín, chodí na zavesoch atď, teda nestiham(-e) dbať oň tak ako ked bol v pôvodnom predvylukovom obehu. Terajsi obeh nie je priaznivý akejkolek snahe o starostlivosť. O tom bol celý môj povzdych. Cez to všetko nejde o nič hrozné, co by ma odradilo, ja som len konštatoval. Skonci leto, výluky a bude zas dobre. Snáď.

» Feroo Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

možno je to predzvesť kradnutia nálepiek

» yogi Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

...tak v duchu si predstavujem ako by som reagoval keby mi niekto takto zgenerálkoval auto,tuším druhý chod ku košíku....otras...

» miki106 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

"Dobrá" kvalita a lak za rozumnú cenu alebo EH v ŽOS Vrútky , alias v žst.Lipt.Mikuláš stojaca 350.019 po všerajšom infarkte na IC 502. To nie nálepky niekto dal dole alebo to takto zliezlo samé ?
RE: 350 RE: 350

» acella Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

Ale téma bola 350ky tuším sa nám debata nejak odklonila...

» acella Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail

No Jones rozumiem čo chceš povedať s tým hlavným ťahom ale humenné zvolen ani štúrovo neleží na nejakej lokalke. A čo sa 006 týka tak s istotou môžem povedať že ďalšiu im nedajú robiť lebo nedali ani pred tým to si rusnovodici brali dobrovoľne a žiadnu ďalšiu nezoberu. Pretože v prostredí kde sa na človeka všetci pozerajú ako keby zral hovna iba preto že sa venuje svojej záľube hoci od nikoho nič nežiada a vyvolení robia napriek lebo skrátka chcú robiť by človek zrušil nervy.

» Pridaj príspevok k téme

Kniha Desaťročie VLAKY.NET

TOPlist