Fórum - EU - Všeobecne - Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables

Pozn.: Názory diskutujúcich sa nemusia zhodovať s názormi VLAKY.NET.

» Návrat na prehľad tém

» Garin Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 5 156 6.1.2006 18:14
 
Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables
Diskusná stránka o železničných spojeniach v jednotlivých štátoch Európy. Po nakliknutí na uvedený portál, možno vyhľadávať spojenia do rôznych končín starého kontinentu. Dokonca aj mimo neho. Uvedené sú aj také exotické krajiny ako Saudská Arábia, alebo Kirgizstan.

Okrem železničného spojenia, možno si tiež kliknúť na stránky národných dopravcov v osobnej a nákladnej doprave, na mapy, na múzeá ako aj na stránku fotogalérie jednotlivých železníc na railfaneurope.

http://www.railfaneurope.net/misc/timetabl.html

Skrátka: fanúšikovská stránka o železniciach Európy

Príspevky: 46     Stránky: / 5     Výpis:    

Ak chceš pridať diskusný príspevok, musíš byť prihlásený.

» Pridaj diskusný príspevok s obrázkom

» slipknot1506 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 23 6.4.2011 20:02
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables

zdarec :DD nevedel by mi niekto zohnat alebo poslat na slipknot1506@azet.sk CP Nákladných vlakov 10/11 na trat 160 dik :DD


» Addams Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
SPRÁVCA SEKCIE
Príspevky: 6 864 14.1.2010 18:42
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables

Na spominanej URL, v prispevku z 21-11-2009, 01:19 je uvedene:

D 13017
St. Petersburg 09:00
Moskva Belorusskaja 19:00
Brest Central 06:49 07:59
Terespol 08:17 08:57
Warszawa Wschodnia 11:30 11:32
Warszawa Centralna 11:40 11:42
Katowice 14:52 15:15
Bohumin 16:46 17:07
Breclav 19:06 19:56
Wien Meidling 21:16 21:20
Wien Westbahnhof 21:28 21:40
Linz Hbf 23:31 23:34
Salzburg Hbf 01:04 01:08
Innsbruck Hbf 04:12 04:34
Brennero/Brenner 05:10 05:30
Bolzano/Bozen 06:44 06:47
Verona Porta Nuova 08:19 08:49
Milano Rogoredo 10:36 10:39
Genova Piazza Principe 12:08 12:36
San Remo 15:08 15:11
Ventimiglia 15:26 16:10
Nice Ville 16:46

ide: 5/6/7 4./5./6. VI. - 3./4./5. XII. 2010

D 13018
Nice 20:00
Ventimiglia 20:40 20:47
Brennero/Brenner 07:00 07:39
Innsbruck Hbf 08:13 08:39
Linz Hbf 14:00 14:05
Wien Meidling 17:24 17:26
Breclav 19:18 19:33
Bohumin 21:58 22:16
Zebrzydowice 22:35 22:36
Terespol 05:34 06:14
Brest Central 08:00 10:00
Orscha Central 16:21 16:34
Moskva Belorusskaja
St. Petersburg

ide: 7/1/2 6./7./8. VI. - 5./6./7. XII. 2010

» steppas Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 355 14.1.2010 15:19
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables

nieco o tom vlaku som zachytil v tejto diskusii
http://infokolej.pl/printview.php?t=8808&start=450&sid=2a43aee67cfa4953b512fab4bbfc09e5

» Thomas_1 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 2 100 13.1.2010 20:47
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables

... traťová tabuľka s uvedeným vlakom....
RE: Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables

» Thomas_1 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 2 100 13.1.2010 20:45
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables

V cestovnom poriadku PKP na trati 150-Petrovice u Karviné-Trzebinia som zaregistroval zaujímavý letný vlak St.Peterburg(RŽD)-Nice(SNCF), nepodarilo sa mi ho však nájsť už v žiadnej inej tabuľke.... nevie niekto len tak pre zaujímavosť akou trasou tento vlak bude premávať, čas jazdy, plus nejaké ďalšie infá ako zastávky, cena atď..... na webe som zistil iba staré-nesúvisiace informácie o priamom vozni Moskva-Paris, ale ten šiel tranzitom cez BČ-PKP-DB nie cez ČD....

http://eng.rzd.ru/isvp/public/rzdeng?STRUCTURE_ID=4127

a ešte CP-PKP...
http://www.przewozyregionalne.pl/,informacje-biezace,s,0,569.html

» kurier Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 532 19.11.2009 17:24
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables

Zdravím Vás neviem či som tu dobre, ale nevedeli by ste mi poradiť, kde nájdem návestné prepdpisy jednoltivých európskych krajín. osobitne by som veľmi rád privítal OeBB, SŽ, HŽ. Vopred ďakujem.
S pozdravom Kurier

» Zbyněk Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
ČLEN REDAKCIE
Príspevky: 40 465 6.10.2009 14:07
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
Noční vlak Orient-Express přestane jezdit

Vlak Orient-Express přestane v prosinci po více než 116 letech jezdit. Nejedná se ovšem o luxusní spoj Venice-Simplon-Orient-Express (VSOE), který za nevšední ceny vozí noblesní klientelu, nýbrž o noční spoj Vídeň–Štrasburk, který navzdory mnoha úpravám přímo navazuje na legendární vlak jezdící od roku 1883. Provoz Orient-Expressu zřejmě skončí s celoevropskou změnou jízdního řádu 12. prosince. Zároveň tak přestane existovat přímé železniční spojení Rakouska a Francie. Čeští cestující ovšem budou moci nadále využít noční i denní vlaky mířící z Mnichova nebo Berlína do Paříže.

Celá zpráva: http://www.ct24.cz/doprava/68665-nocni-vlak-orient-express-prestane-jezdit/

» tiger1 Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 365 31.5.2009 15:50
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables

nevie niekto kde by som zohnal na nete cp DB z roku 1999

» ERdC Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
Príspevky: 114 27.2.2009 14:52
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
RE: Európa: Cestovné poriadky / Jízdní řády / Timetables

Zdravím,

na www.vagonweb.cz je částečně řazení na Balkáně. Nekompletnost je dána chybějícími obrásky, jinak jsou data k dispozici. Kdyby chtěl někdo pomoci s obrázky, tak je vítán.

» Zbyněk Napíš poštu cez VLAKY.NET Mail
ČLEN REDAKCIE
Príspevky: 40 465 13.12.2008 16:07
Zobraz odkaz na diskusný príspevok
Zpráva o cestách železničními spoji

Nejen celou Evropu, ale i část Asie čekají změny jízdních řádů hlavně na železnici. Stane se tak k datu 14. prosince. Už nyní je jisté, že změny v jízdních řádech opravdu jsou, a to značné.
Do Itálie přes Villach například ubude pár EC vlaků. V části trasy budou nahrazeny autobusem. Časově je to ovšem pro Čechy pohroma. Spojení se rozpadá. Zkusil jsem nalézt spoje přes Brenner, které jsou časově rovněž nemožné. Navíc přímé vozy do Venezie R 207/EN 267/268 a zpět již nejezdí přes Bibione, Caorle. Nově jezdí denní spoj EC München–Rimini a zpět. Při cestě do Itálie se z ČR ale na něj nedá nijak dostat bez dlouhého čekání (5 až 6 h). Z Rimini je v Innsbrucku i Mnichově tak, že poslední denní spoje do Česka jsou pryč. Pouze přes Vídeň stihnete noční spoj přes Břeclav do Holešovic, kam přijíždí ve 3.29 h. Vlaky R 202 a 203 již nejezdí do Wien Südbhf., ale do Wien Westbhf.
Noční vlak Paříž–Brusel–Berlín od 14. prosince nejezdí přes Brusel. Tím se rozpadá několik důležitých přípojů. Noční spoj München–Paris nejezdí denně, navíc značně prodloužil jízdní dobu.
Strategický nový přímý spoj EC 345/IC 344 Praha–Beograd je dobrý tah, ale vzhledem k brzkému odjezdu z Prahy je ze západních, severních a jižních Čech málo dostupný.
Pokračují nepřehledné dny jízd nočních vlaků ve Francii a též Itálii. Musel jsem dny vypsat, i pro mne je to chaos. Denní TGV směr Rennes připraví také překvapení: v týdnu vymění jeden spoj tři různá čísla vlaků a změní i o několik minut odjezdy. Vše pro cestující... Všechny informace najdete na stránkách www.spojeacesty.cz. Nově přibyly destinace Sarajevo (Bosna a Hercegovina), Metkovič a Ploče (Chorvatsko), ale vlak tam jede pouze přes Sarajevo. Připravuji též spojení do Moldávie–Kišiněva. Na ostrově Usedom pokračuje soukromá UBB nově až do polského Swinoujscie, spojení tam mám podle nového jízdního řádu také. Zbývá mi už jen popřát klidnou cestu, čekající přípoje a pěkný pobyt v cílovém místě.


(Železničář)

» Pridaj príspevok k téme



Kniha Desaťročie VLAKY.NET


TOPlist