Screenshoty a virtualne reportaze MSTS
Ahoj vsetci priaznivci MSTS!
Dostal som zaujimavy napad, ze by sme sa mohli podelit o zaujimavosti aj zo sveta prevadzky na MSTS. Ved predsa ide o virtalnu zeleznicu a tak by sme mohli pisat aj svoje virtualne reportaze z nasich "tur" po krajine. Taktiez by sme sem mohli davat svoje najkrajsie a najzaujimavejsie screenshoty z ciest...
Fotografie v prilohe:
1. Rychlik Cinskych statnych zeleznic na svojej horskej ceste z Datong-u do Batou
2. Nocny rychlik CFR cez krasnu horsku trat Oradea-Cluj Napoca
3. Zmeskany rychlik ZSSK za stanicou Kalna nad Hronom v mrazivy nedelny vecer
R 337 Báthory v žst.Piešťany
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/64702/
CFR:Ked som si cital forum na www.msts.cz tak prave tato trat Innsbruck-St.Anton vela ludom po par kilometroch vyhodilo.Ale Northeast corridor je bez vacsich problemov,zatial vsetko funguje
..dufam,ze dlho bude
Len treba davat pozor na mnozstvo objektov
..dufam,ze dlho bude
Len treba davat pozor na mnozstvo objektov
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/54254/
Rocker: ja som sa prerabania trati radsej vzdal lebo som sa raz pobral ze prerobm Innsbruck-St.Anton na Filiaşi-Craiova, kompletne som zelektrifikoval, porobil nove zastavky, polozil kolaje, navestidla, premenoval stanice... A ked som to spustil, tak sa mi to vzdy na istom kilometri zastavilo. A to ma tak nastvalo po tolkych hodinach roboty, ze som sa na to vykaslal a od vtedy robim len male upravy...
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/54253/
CFR:ale nie,je to v pohode
Ja som si zas z celeho Northeast corridoru spravil Slovensko
Takze Washington=Bratislava
Philadelphia = Košice
Baltimore=Žilina
Dorobil dalsie stanice a je to fajn
Skoda ze mi to pri prejazdoch vacsimi stanicami posekava
maj sa
Ja som si zas z celeho Northeast corridoru spravil Slovensko
Takze Washington=Bratislava
Philadelphia = Košice
Baltimore=Žilina
Dorobil dalsie stanice a je to fajn
Skoda ze mi to pri prejazdoch vacsimi stanicami posekava
maj sa
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/54250/
Robo, Rocker: Je to NorthEast Corridor... Nez prerabky... To len tak, akoze
Ale tato konkretna trat, ktoru som akoze siel je na stiahnutie pre MSTS len sa mi este nepostastilo...
Inak v zivote by ma nenapadlo prirovnavat stanicu Philadelphia s Moskvou, trestuhodne!
Ale co uz...
Ale tato konkretna trat, ktoru som akoze siel je na stiahnutie pre MSTS len sa mi este nepostastilo...
Inak v zivote by ma nenapadlo prirovnavat stanicu Philadelphia s Moskvou, trestuhodne!
Ale co uz...
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/54249/
1/2
Moja dnesna cesta...
Expres z Kyjeva v useku Suchinici Gl.-Moskva Kyjevskaja na cele s rusnom CS7 039 RZD.
1.Kratko po odchode z Kalug-y, v malebnom kraji zapadneho ruska na koridore smerom na Moskvu...
2. ...na moste cez rieku Ugru...
3. ...po odchode z mesta Nara...
Moja dnesna cesta...
Expres z Kyjeva v useku Suchinici Gl.-Moskva Kyjevskaja na cele s rusnom CS7 039 RZD.
1.Kratko po odchode z Kalug-y, v malebnom kraji zapadneho ruska na koridore smerom na Moskvu...
2. ...na moste cez rieku Ugru...
3. ...po odchode z mesta Nara...
Odkaz na príspevok: https://www.vlaky.net/diskusia/link/54214/
1) Bratislava hl.st.







